Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій
За всіма релігіями Земля створена вищими силами - Творцем, або ж Природою. Земля - це найбільш святе, що є у людства. І одночасно - найбільш буденне, бо кожна людина весь час різним чином живе і працює на Землі. Все бере свій початок з Землі, формується в ній, чи на ній - життя, народ, держава, світовідчуття, Віра-Звичай! Все і закінчується Землею... Земля - це святе! Земля - це Вища духовна цінність! Вище Землі є тільки Бог! Ніколи в історії незалежних Аратти-Оріяни-Скіфії-Русі-України Землю не продавали. Вона була безцінна, бо оцінити її неможливо. Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці.

В давнину наші пращури-язичники звертались до Землі називаючи її “Земля-матінка”, “Мати-Земле”, “Рідна Земле”, “Землице” тощо. Вони з повагою відносились до неї, фактично обожнюючи її. Багато магічних дій відбувалося з Землею. Навіть коли їхали в чужі краї, брали з собою у хустці, чи в чоботи трошки рідної Землі, щоб і при смерті залишитися разом з нею на самоті з Богом.

Ось що говорить Влесова Книга - святе письмо українців:

Станьте, як леви один за одного, і тримайтесь князів своїх,

І Перун буде коло вас, і перемоги дасть вам. Слава Богам нашим!

До кінця віку Землі тієї, і до благ усяких Русі -

Отцівської Землі нашої!

І так буде, бо ті Слова маємо від Богів!

Є цінності, які по своїй суті можуть бути власністю тільки общини, народу або, навіть всього людства. До таких цінностей належать Земля, Вода і Повітря. Між тим останнім часом деякі наші вищі урядовці і, відповідно, засоби масової інформації України наголошують на тому, що без приватизації і продажу Землі далі шляху у реформуванні економіки України немає. В той же час практично всі наші начебто демократичні партії з цього приводу немов би набрали в рот води (доларів) і мовчать. Проти приватизації Землі, як і проти реформування відносин власності, виступають хіба що вчорашні і фактично сьогоднішні власники землі - ліві партії (хочуть зберегти свій вплив у найголовнішій ланці реформування). Мовчать також традиційні і нетрадиційні церкви і конфесії, а їх на Україні налічується вже біля сотні. Та хіба їм до долі України?

Реформування земельних відносин дійсно вкрай необхідне. І проводити реформи треба в інтересах народу і, відповідно, держави Україна, а не для користі окремих кланів та їх закордонних хазяїв. Земля повинна надаватись в аренду господарям, які вміють і хочуть на ній господарювати, з мінімумом бюрократичних перепон, з наданням довгострокових цільових кредитів під мінімальні відсотки і з пільговим оподаткуванням. Чи дійсно  тотальна приватизація Землі - єдиний шлях реформ? Чи не робить його єдиним штучно “світовий уряд” під прикриттям МВФ? Ніхто не заперечує необхідності та правомірності існування домашніх господарств - адже це єдиний засіб існування-виживання великої частини населення України. Навпаки, якби кожний громадянин України (включаючи  новонароджених і тих, що народяться в майбутньому) мав таку гарантію виживання у вигляді, приміром, 10 соток землі, то народ України більш спокійно дивився б у майбутнє та на експерименти Уряду - від голоду б, принаймні, не помер! До речі, на це потрібно лише 5-6 млн. га (8-10% всієї території). Інша ж Земля має бути всенародною власністю!

З усіх країн світу за останні 10 років найбільш динамічно розвивається Китай, хоч там Земля не є товаром - вона надається в оренду тим, хто на ній працює. Адже є різні строки і умови оренди (наприклад на 50 років з пріоритетами подальшого продовження, якщо, припустимо, онук захоче в майбутньому продовжувати справу діда). І розвинуті країни світу спокійно роблять туди інвестиції. Розроблено багато програм реформування земельних відносин, але чомусь нашим урядом віддається перевага найбільш несприйнятному і найнебезпечнішому шляху, здійснення якого гарантує народу України найближчим часом голод і втрату своєї Батьківщини. Неважко помітити (особливо після жнив 1999 року), що і в нібито незалежній вже Україні продовжується той же сценарій штучних голодоморів1921-1922, 1932-1933, 1947 років.

Причина  такої спадкоємності та звуження шляху реформацій цілком очевидна: фінансові структури, що фактично керують світом (Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк реконструкції і розвитку тощо) не планують бачити Україну сильною незалежною державою, а наші державні провідники бачать зараз Землю України дуже ласим шматочком, який можна за умов приватизації і продати і, одночасно, купити з величезним зиском для тих, хто здійснюватиме ці операції. Адже продажу підлягає практично вся рілля, а це більше половини всієї територіїУкраїни, яка, до речі має найвищу в світі розораність. Ціна ж буде до сміху мізерною - адже у народу грошей вже нема і він її віддасть майже задарма - уже зараз в окремих місцях за пай у 2 га пропонують близько 300 грн., - а це ж той чорнозем, той хліборобський грунт, ліпшого від якого в світі немає!

Після прихватизації наших підприємств хіба вони почали працювати краще? Навпаки - набагато гірше! Адже вони потрапили практично задарма до рук не хазяїв, а “хазяйчиків”, які знають тільки дві дії - відняти і поділити! Це саме буде і з Землею, тільки в набагато гіршому варіанті та з катастрофічними наслідками для народу України, індоєвропи та й Світу.

 

Коли Земля для народу є святою, то у такого народу навіть не може виникнути думка щодо її продажу, як це робиться зараз. І захищати таку Землю народ буде до останнього подиху, про що неодноразово наголошується у “Влесовій книзі”. А чи будемо ми захищати землю суркісів, рабіновичів, медведчуків, ткаченків...? Та й де буде тоді наша батьківщина?

 

Враховуючи вищевикладене ми, українські рідновіри-язичники проголошуємо:

-Земля - це святе надбання, дане українцям Богом!

- Земля - це не тільки те, що нас годує, одягає, приймає, захищає... Це духовне надбання нації!

- Земля - це особлива форма цінностей, яка не може бути оцінена в грошовому, золотому, валютному вимірах. Земля не підлягає людській оцінці, вона - поза людською оцінкою!

 

Ми, рідновіри-язичники, попереджаємо: важкі наслідки розпродажу Землі народ України може відчути на собі не через декілька поколінь, чи століть, а ще при своєму житті. І вбивство родичів родичами за папери буде не найстрашнішим наслідком нашого з вами недалекоглядного кроку!

 

Ми, рідновіри-язичники Русі-України, закликаємо народ, який живе на теренах сучасної України, засудити і рішуче відмовитися від тотального і бездумного паювання-продажу-приватизації нашої Землі! Ми закликаємо засоби масової інформації припинити пропагування продажу Української Землі під виглядом при(х)ватизації і розпаювання. Ми закликаємо селян припинити оформлювати продаж Землі під якими б гаслами це не відбувалося!

 

Пам’ятаймо, що у народу без Землі майбутнього немає!

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top