Home You are here:
Минулий місяць Лютий 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28

Незабаром...

Нема подій
За всіма релігіями Земля створена вищими силами - Творцем, або ж Природою. Земля - це найбільш святе, що є у людства. І одночасно - найбільш буденне, бо кожна людина весь час різним чином живе і працює на Землі. Все бере свій початок з Землі, формується в ній, чи на ній - життя, народ, держава, світовідчуття, Віра-Звичай! Все і закінчується Землею... Земля - це святе! Земля - це Вища духовна цінність! Вище Землі є тільки Бог! Ніколи в історії незалежних Аратти-Оріяни-Скіфії-Русі-України Землю не продавали. Вона була безцінна, бо оцінити її неможливо. Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці.

В давнину наші пращури-язичники звертались до Землі називаючи її “Земля-матінка”, “Мати-Земле”, “Рідна Земле”, “Землице” тощо. Вони з повагою відносились до неї, фактично обожнюючи її. Багато магічних дій відбувалося з Землею. Навіть коли їхали в чужі краї, брали з собою у хустці, чи в чоботи трошки рідної Землі, щоб і при смерті залишитися разом з нею на самоті з Богом.

Ось що говорить Влесова Книга - святе письмо українців:

Станьте, як леви один за одного, і тримайтесь князів своїх,

І Перун буде коло вас, і перемоги дасть вам. Слава Богам нашим!

До кінця віку Землі тієї, і до благ усяких Русі -

Отцівської Землі нашої!

І так буде, бо ті Слова маємо від Богів!

Є цінності, які по своїй суті можуть бути власністю тільки общини, народу або, навіть всього людства. До таких цінностей належать Земля, Вода і Повітря. Між тим останнім часом деякі наші вищі урядовці і, відповідно, засоби масової інформації України наголошують на тому, що без приватизації і продажу Землі далі шляху у реформуванні економіки України немає. В той же час практично всі наші начебто демократичні партії з цього приводу немов би набрали в рот води (доларів) і мовчать. Проти приватизації Землі, як і проти реформування відносин власності, виступають хіба що вчорашні і фактично сьогоднішні власники землі - ліві партії (хочуть зберегти свій вплив у найголовнішій ланці реформування). Мовчать також традиційні і нетрадиційні церкви і конфесії, а їх на Україні налічується вже біля сотні. Та хіба їм до долі України?

Реформування земельних відносин дійсно вкрай необхідне. І проводити реформи треба в інтересах народу і, відповідно, держави Україна, а не для користі окремих кланів та їх закордонних хазяїв. Земля повинна надаватись в аренду господарям, які вміють і хочуть на ній господарювати, з мінімумом бюрократичних перепон, з наданням довгострокових цільових кредитів під мінімальні відсотки і з пільговим оподаткуванням. Чи дійсно  тотальна приватизація Землі - єдиний шлях реформ? Чи не робить його єдиним штучно “світовий уряд” під прикриттям МВФ? Ніхто не заперечує необхідності та правомірності існування домашніх господарств - адже це єдиний засіб існування-виживання великої частини населення України. Навпаки, якби кожний громадянин України (включаючи  новонароджених і тих, що народяться в майбутньому) мав таку гарантію виживання у вигляді, приміром, 10 соток землі, то народ України більш спокійно дивився б у майбутнє та на експерименти Уряду - від голоду б, принаймні, не помер! До речі, на це потрібно лише 5-6 млн. га (8-10% всієї території). Інша ж Земля має бути всенародною власністю!

З усіх країн світу за останні 10 років найбільш динамічно розвивається Китай, хоч там Земля не є товаром - вона надається в оренду тим, хто на ній працює. Адже є різні строки і умови оренди (наприклад на 50 років з пріоритетами подальшого продовження, якщо, припустимо, онук захоче в майбутньому продовжувати справу діда). І розвинуті країни світу спокійно роблять туди інвестиції. Розроблено багато програм реформування земельних відносин, але чомусь нашим урядом віддається перевага найбільш несприйнятному і найнебезпечнішому шляху, здійснення якого гарантує народу України найближчим часом голод і втрату своєї Батьківщини. Неважко помітити (особливо після жнив 1999 року), що і в нібито незалежній вже Україні продовжується той же сценарій штучних голодоморів1921-1922, 1932-1933, 1947 років.

Причина  такої спадкоємності та звуження шляху реформацій цілком очевидна: фінансові структури, що фактично керують світом (Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк реконструкції і розвитку тощо) не планують бачити Україну сильною незалежною державою, а наші державні провідники бачать зараз Землю України дуже ласим шматочком, який можна за умов приватизації і продати і, одночасно, купити з величезним зиском для тих, хто здійснюватиме ці операції. Адже продажу підлягає практично вся рілля, а це більше половини всієї територіїУкраїни, яка, до речі має найвищу в світі розораність. Ціна ж буде до сміху мізерною - адже у народу грошей вже нема і він її віддасть майже задарма - уже зараз в окремих місцях за пай у 2 га пропонують близько 300 грн., - а це ж той чорнозем, той хліборобський грунт, ліпшого від якого в світі немає!

Після прихватизації наших підприємств хіба вони почали працювати краще? Навпаки - набагато гірше! Адже вони потрапили практично задарма до рук не хазяїв, а “хазяйчиків”, які знають тільки дві дії - відняти і поділити! Це саме буде і з Землею, тільки в набагато гіршому варіанті та з катастрофічними наслідками для народу України, індоєвропи та й Світу.

 

Коли Земля для народу є святою, то у такого народу навіть не може виникнути думка щодо її продажу, як це робиться зараз. І захищати таку Землю народ буде до останнього подиху, про що неодноразово наголошується у “Влесовій книзі”. А чи будемо ми захищати землю суркісів, рабіновичів, медведчуків, ткаченків...? Та й де буде тоді наша батьківщина?

 

Враховуючи вищевикладене ми, українські рідновіри-язичники проголошуємо:

-Земля - це святе надбання, дане українцям Богом!

- Земля - це не тільки те, що нас годує, одягає, приймає, захищає... Це духовне надбання нації!

- Земля - це особлива форма цінностей, яка не може бути оцінена в грошовому, золотому, валютному вимірах. Земля не підлягає людській оцінці, вона - поза людською оцінкою!

 

Ми, рідновіри-язичники, попереджаємо: важкі наслідки розпродажу Землі народ України може відчути на собі не через декілька поколінь, чи століть, а ще при своєму житті. І вбивство родичів родичами за папери буде не найстрашнішим наслідком нашого з вами недалекоглядного кроку!

 

Ми, рідновіри-язичники Русі-України, закликаємо народ, який живе на теренах сучасної України, засудити і рішуче відмовитися від тотального і бездумного паювання-продажу-приватизації нашої Землі! Ми закликаємо засоби масової інформації припинити пропагування продажу Української Землі під виглядом при(х)ватизації і розпаювання. Ми закликаємо селян припинити оформлювати продаж Землі під якими б гаслами це не відбувалося!

 

Пам’ятаймо, що у народу без Землі майбутнього немає!

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top