Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій
 
 

Язичницьке капище VI-IX ст. поруч Десятинної церкви.

Являє собою камінний еліпсовидний вівтар з чотирма виступами (на всі сторони світу).

Був основою для скульптури СВІТОВИДА.

Малюнок В.Хвойки за матеріалами розкопок 1908 р.

 

 

Останнім часом шириться  інформація щодо планів відбудови до 2003р. Десятинної церкви, побудованої у 989-996рр., яка перший раз була знищена під час татаро-монгольської навали на Київ. Вона завалилася від великого напливу людей і заживо поховала під руїнами багатьох киян. Не допомогли їм і молитви до Христа, якому Русь підлягла з 988р. А до того на місці Десятинної церкви поляни вклонялись своїм одвічним Богам.  Другий раз відбудована Десятинна церква була знищена вибухом у 1936 році. Чи не за зраду своєї Віри покарана навалою і завалом Русь? Бо ж сказано у Біблії: “Хто міняє батьківську віру - той повинен бути забитий камінням”.

Отже, відбудовчі плани викликають певні роздуми і несприйняття.

По-перше: Чому це Україна державним коштом вирішила відновлювати християнські будівлі в той час, коли промисловість і сільське господарство занепадають, а люди просто вимирають від нестатків та голоду? Чи не тому вимирають, що відбудовуються церкви? Чому інші держави - Італія, Греція та інші, набагато заможніші, ніж Україна, не відбудовують своїх храмів, які лежать в руїнах, а використовують їх для реклами туризму? І подивитись на ці руїни приїжджають кожен рік мільйони туристів.

По-друге: Десятинна церква свого часу була побудована на найсвятішому місці - на місці пантеону Українських Богів, з якими Наші Предки жили тисячі років, побудували Київську Русь - могутню, культурну, хліборобську державу. Це був культовий центр мабуть всього полянського князівства. Відбудова Десятинної церкви остаточно знищить залишки прадавнього пантеону, свідченню нашої величної дохристиянської історії. До речі, мабуть у зв’язку з плануванням відбудови Десятинної церкви зникла із залишків пантеону відповідна охоронна табличка - адже нещодавно вона ще була!

По- третє: Зображень Десятинної церкви не збереглося і тому будь-яка відбудова її - завідома фікція. Всесвітньо відомий художник М.Реріх ще у 1909р. в журналі “У світі мистецтв”, що виходив у Києві, різко засуджував непродумані реставрації, які називав “варварськими” та “тихими погромами”, відстоюючи, одночасно, збереження пам’яток. Більше того, в журналі “Старые годы” того ж таки 1909 р. він прямо вказує на неможливість відновлення саме Десятинної церкви в м.Києві, мотивуючи це тим, що відновлення завжди є якоюсь мірою фантазією сучасного архітектора, а святість руїн знищується. Чи сьогоднішні “отці” християнської церкви та міста, рівночасно як і політики, не знають і не розуміють цього? Чи, навпаки, знають і розуміють, але вдають з себе “святіших ніж папа Римський? Чи може треба купити собі прощення гріхів, відмивши одночасно награбовані кошти?

По-четверте: Україна волею наших можновладців все більше стає християнською. Замість духовного розвою нації впроваджуються християнські цінності різноманітних конфесій, відновлюються та будуються церкви тощо. Але ж християнин - це раб. То й ставлення до нього має бути тільки як до раба: йому можна місяцями не платити зарплату, пенсію, винищувати зубожінням та голодоморами. Він повинен все терпіти. Інша справа керівники - їм все дозволено! Вони ж від Бога!? Така суть християнізму, що склався за часів рабовласництва.

Християнізм і комунізм - дві ніби-то різні ідеології, які, проте, мають спільний корінь. В обох пропонується спершу терпіти заради світлого майбутнього (в першому випадку - це райське життя, а в другому - комунізм). Що цікаво - найбільш ревними християнами є колишні ревні комуністи-атеїсти. Людство вже відкинуло ідеї комунізму. Настав час так само відкинути нав’язану нам з тієї ж сторони чужу ідею християнізму, ще більш анахронічну і несумісну з сучасним розвитком людства.

 Великі УКРАЇНЦІ Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Григорій Сковорода врешті-решт відійшли від християнських цінностей. Саме від християнського богорозуміння, але не від Бога! Може вони тому і стали ВЕЛИКИМИ, що відійшли від християнства? На жаль забули українці прадавнє богорозуміння своїх Предків, моляться Ісусу та єврейському богу Єгові, який заповів своєму народові винищувати ближні народи, а дальніх перетворити в рабів.

На момент насильницького введення християнства у Києві спокійно співіснували різні релігії: стояли  поруч капища, храми, монастирі, синагоги... Наші Предки нікому не нав’язували свою Віру і були терпимі до наявності інших богорозумінь. Сьогодні ж ми не маємо в Києві жодної культової споруди Нашої Прадавньої Віри, хоч сповідників Рідної Віри є досить. Навіть існуюча копія скульптури СВІТОВИДА під час реконструкції Софіївської площі (1999 рік) взагалі зникла і тільки за настійливими  вимогами рідновірських громад була повернута. Але, ніби на знущання, встановлена не на своє місце, а поруч з громадським туалетом. Отака на нашій Землі шана нашим святиням! Отака дяка за віротерпимість Наших Предків! А відбудова Десятинної церкви невідомого вигляду - то тільки привід для остаточного зруйнування її котлованом і комунікаціями одвічних слов’янських святинь.

 Ми, українські рідновіри, онуки Дажбога, протестуємо проти відбудови Десятинної церкви в м.Києві та подальших нищень одвічних святинь і християнізації України. Вимагаємо повного відлучення християнської церкви від держави та зменшення її впливу на доросле та підростаюче покоління. Досить засмічувати голови різними рабськими цінностями, ідеями меншовартості, вторинності та залежності українців! Ми не раби! Ми не бажаємо відроджувати Україну спираючись на досвід чужої історії - Біблії, привнесених героїв сумнівного штибу, сповідуючи чужинську віру і цінності.

Відроджуймо ж свою історичну пам’ять, своїх пророків і богатирів, свій Звичай, свою Віру, свою УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ!

Слава Україні - колисці індоєвропейських народів, вільній серед вільних, багатій і сильній під Сонцем Божим.

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top