Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій

Якщо б стояло питання визначити сутність душі якогось народу, то, мабуть, найпростіше подивитися на ті свята, які він відзначає. Погляньмо для прикладу на нас. Нарікаємо на те, що погано  живемо, що втрачена духовність, втрачається культура... А подивіться, що ми сьогодні святкуємо, що для нас святе? Розглянемо для прикладу лише два свята, що йдуть ніби для рівноваги завжди в парі - 23 лютого (День Радянської Армії, перетворений зараз на День захисника вітчизни - чоловіче свято) та 8 березня (так званий Міжнародний жіночий день). Як побачимо далі, для їх поєднання були досить вагомі підстави. Ці дні урочисто відмічають, за невеликим винятком, всі верстви населення, не дуже переймаючись витоками, часом виникнення, суттю та саме святістю названих свят. А що ж за ними стоїть?

Декрет “О создании Рабоче-Крестьянской Красной Армии (РККА)  на добровольных началах” В.Ленін підписав 15 січня 1918р. В Большой Советской Энциклопедии (том СССР, розділ “Вооруженные силы”, вид.1951р.) сказано, що 23 лютого 1918р. взято на підставі того, що в цей період почали формуватися перші полки РККА. Щодо якихось перемог, то мова не йде - полки тільки формуються. Більше того, в цей час Постанова Раднаркому від 24 лютого 1918 р. №320 (Декрети Радянської влади, Госполітвидав, 1958, т.1) зафіксувала безумовне прийняття принизливих для Росії умов миру, запропонованих Німеччиною (так званий “Брестський договір”).  До речі, газети кінця лютого 1918 р., як і в лютому 1919-1921 рр. обходять мовчанням факт створення та відповідних річниць РККА. Лише у 1922 р. - через чотири роки 23 лютого оголошено “Днем Рабоче-Крестьянской Красной Армии”. Але ось що писала газета “Правда” 7.03.1917р. (ще, як бачимо, до революції і майже за рік до “Дня Червоної Армії”: “Задовго до війни (1914 р.) Інтернаціонал призначив 23 лютого днем міжнародного жіночого свята”. Виявляється, що 8 березня за новим стилем - це 23 лютого за старим. Ось така собі цікава ситуація.

Свято Міжнародний жіночий день 8 березня також виникло порівняно нещодавно (Копенгаген, 1910 р.) за ініціативою революціонерки К.Цеткін. В СРСР воно попало значно пізніше і ніякого відношення ні до України ні до її історії (тим більше прадавньої) не має.

Якщо врахувати національні особливісті керівного складу Інтернаціоналу, а також те, що Червона Армія творилася Л.Троцьким (Лейбою Давидовичем Бронштейном) та онуком юдея Бланка - В.Леніним, то сіоністсько-масонські знаки-символи Червоної Армії (п’ятикінцеві зірки на головних уборах, “шпали”, “ромби” та “куби” на петлицях) вже не мають дивувати. До речі, і марширувати вона стала з лівої ноги, а не з правої, як раніше в армії, яка починала рух за праву справу захисту народу з правої ноги.

Не виглядає за цих умов чимось нелогічним і те, що дата цих свят (“чоловічого” і “жіночого”) має давнє біблійне підгрунтя (єврейське свято “пурім”, що відзначається в березні на пошанування підступних дій “революціонерки” з Біблії Есфірі, які призвели до винищення цілого народу - Книга Естер). Якби наші жінки знали ганебний біблійний підтекст цього свята, історію його сучасного виникнення, то навряд би вони захотіли б його святкувати.

 Дорогі наші, любі жінки! Якби Ви знали, що у Наших Предків Жіночим днем була кожна п’ятниця (хатню роботу виконували чоловіки), а також і середа (дещо в меншій степені), що окремо був День Матері і цілий ряд свят з жіночо-дівочим присмаком та пріоритетом, не кажучи вже про цілотижневе фактично жіноче свято Колодія, де жінка відігравала головну роль, то навряд чи б Ви погодилися поміняти цей феєрверк жіночих свят, цей радісно-сонячний прадавній рідновірський світогляд на отой “Женский день 8-е Марта”, сумнівного чужинського походження з незрозумілим додатком “международный”. Адже його, до речі, святкують лише країни, що колись входили до Радянського Союзу.

Що ж до чоловічого дня - 23 лютого, то шановні чоловіки, вам самим вирішувати - що в ньому  взагалі чоловічого і, тим більше, святкового (не кажучи вже - українського). Адже саме новостворена Червона Армія залила Україну кров’ю за сценарієм “Десять заповедей политработника Красной Армии” того ж таки сумнозвісного Л.Троцького, поставила крапку на незалежності України і включила її до складу Союзу з усіма майбутніми наслідками комуністичного раю. Якби німця заставили святкувати “перемогу” під Сталінградом, то, мабуть, інші б сказали, що він з глузду з’їхав. А у нас нічого - святкували без малого 300 років перемогу Петра I під Полтавою (цікаво, що і в складі Росії, і в складі СРСР), святкуємо і 23 лютого.

 Окреме питання - день захисника Вітчизни. Чому саме вибраний цей день? Що відбулося примітного в історії України та її збройних сил в цей день? Невідомо. До речі, вже є набагато логічніший день пам’яті захисників Батьківщини - 22 червня. А взагалі в нашому сьогоднішньому календарі 25% всіх свят присвячено армії і міліції - невже ж наша держава така мілітарна? Головне ж - якщо призначати таке свято, то треба покласти в його основу дійсно щось святе, таке що буде виховувати і надихати людей, те що народ пам’ятатиме вічно. Тим більше що таких героїчно-трагічних подій в багатостраждальній історії України безліч. Принаймні 29 січня - день крутянської трагедії - на наш погляд більше пасував би до дня захисника Вітчизни. Адже мужність, патріотизм і самопожертва тих 300 юнаків (студентів і просто школярів), що стали на прю з 6000 військом головорізів-муравйовців тої ж Червоної Армії і загиблих за незалежність України, мало не століття слугують за приклад усім хто любить Україну! Вони шануються народом і вдячна пам’ять про них зберігається патріотами України незважаючи на шалену дискредитацію їх та фальсифікацію історичних подій, попри всі намагання влади стерти навіть їх могили.

 Як бачимо, побіжний погляд на ці два свята свідчить, що виникли вони порівняно нещодавно, не пов’язані з історією України (тим більше прадавньою) і що святого в них для українця нічого не має нічого. Отже, що і як святкуємо,- так і живемо. Зрозуміймо, що тільки повернувшись обличчям до рідного ЗВИЧАЮ, рідних свят ми будемо мати майбутнє, ми зможемо жити краще!

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top