Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій
| Друк |

 

Е. Добжанський                                

Місце ЗВИЧАЮ в житті народу   

ТРІЙЦЯ - КИЇВ - 2003

Робота “Місце ЗВИЧАЮ в житті народу” входить до циклу публікацій, які заплановано здійснити громадою “Трійця” для привернення уваги широкої громадськості до одвічної і найголовнішої СВЯТИНІ українського народу – його ЗВИЧАЮ. В ній розглядається значення ЗВИЧАЮ для збереження СВІТОГЛЯДУ і національної окремішності народу. Увазі читача пропонується визначення термінів «ЗВИЧАЙ», «ЗВИЧАЄВІСТЬ», “НАЦІОНАЛІЗМ”, “СВЯТИНІ”, “ЩАСТЯ”, які суттєво відрізняються від тих, що вживаються офіційною наукою сьогодні. Виокремлючою рисою  роботи є те, що виникнення ЗВИЧАЮ як такого пов'язується з божественним походженням Людини.

Формування направленості роботи значною мірою відбувалося під впливом праць і творчих засад сучасної видатної дослідниці нашого минулого – Саннікової Любові Павлівни, за що автор складає їй щиру подяку.

Враховуючи складність питання, його нетрадиційність та слабку дослідженість в названому аспекті, автор, не претендуючи “на істину в останній інстанції”, подає свою версію суті цього важливого світоглядного питання. Наскільки вона вдала - вирішувати читачу.

Автор та громада “ТРІЙЦЯ” сподіваються, що цей крок по відновленню підвалин СВІТОГЛЯДУ українського народу буде з розумінням сприйнятий громадськістю. Будемо вдячні за висловлені зауваження і поради.

Робота “ Місце ЗВИЧАЮ в житті народу” розрахована на небайдужих українців, для яких дорогі СВЯТИНІ Пращурів, які відрізняють ЗВИЧАЙ від звички, переймаються правдивою історією своєї країни, прагнуть відродити правічну високу духовність її народу.

Редакційна колегія:

Головний редактор

Заступник редактора

Секретар

Члени редколегії:

- Добжанський Е.І.;

- Лукащук С.О.;

- Пархоменко М.Є.;

- Петров Г.О.;

- Петровський В.І.;

- Сергієнко О.М.

 

 

 

Художнє оформлення Жоржа Шани (Шанаєва).

В художньому оформленні роботи використані малюнки В.Войтовича.

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top