Звичаєва громада "Трійця"

  • Збільшити розмір шрифта
  • Розмір шрифта за замовчанням
  • Зменьшити розмір шрифта

 

Е. Добжанський                                

Календар свят - СВЯТИНЯ НАРОДУ         

Трійця - Київ – 2004

Робота “Календар свят - СВЯТИНЯ народу” входить до циклу публікацій, які заплановано здійснити громадою “Трійця” для привернення уваги широкої громадськості до одвічної найголовнішої і узагальнюючої СВЯТИНІ українського народу – Календаря Свят, КОЛА СВЯТОСТІ. В ній розглядається значення Календаря для відродження і збереження СВІТОГЛЯДУ і національної окремішності народу. Виокремлючою рисою  роботи є твердження, що звичаєві Свята українців одвічно визначались положенням Сонця, Місяця, станом Природи.

Враховуючи складність питання, його нетрадиційність та слабку дослідженість в названому аспекті, автор, не претендуючи “на істину в останній інстанції”, подає свою версію суті цього важливого світоглядного питання. Наскільки вона вдала - вирішувати читачу.

Автор та громада “ТРІЙЦЯ” сподіваються, що цей крок по відновленню підвалин СВІТОГЛЯДУ українського народу, його СВЯТИНЬ буде з розумінням сприйнятий громадськістю. Будемо вдячні за висловлені зауваження і поради.

Робота “Календар свят - СВЯТИНЯ народу ” розрахована на небайдужих українців, для яких дорогі СВЯТИНІ Пращурів, які відрізняють ЗВИЧАЙ від звички, переймаються правдивою історією своєї країни, прагнуть відродити правічну високу духовність її народу, святковий календар Пращурів.

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Минулий місяць Лютий 2018 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28

Незабаром...

Нема подій