Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій

 

 
 

Це слово до тебе, хто хоче щоб Україна була сильною та багатою державою, а кожний її громадянин почувався б захищеним та заможним.

Це слово про “Велику Книгу” - Біблію!

Кожен народ на Землі цікавий для інших своєю самобутністю та історією. Біблія - історія юдейського народу, яка написана самим юдейським народом. Ми не будемо зараз обговорювати, чи вірно вона записана, чи ні. Кожен народ про себе пише як знає. І дуже похвально, що ти хочеш знати історію іудейського народу. Але якщо ти вважаєш Йосипа, Соломона, Ісуса більшими святими ніж Ігоря, Святослава, Шевченка, то Біблія за тебе робить твоїми Предками юдеїв, а твоєю батьківщиною - Ізраїль.

 

 Це слово до тебе, Українцю, для кого спочатку УКРАЇНА, а потім вже БОГ. Тільки це може об’єднати українців - первинність України! Зрозуміймо, що такі свята як Різдво, Великдень, Купайло та й практично всі інші відзначались  на українській землі ще задовго не тільки до народження Ісуса Христоса, а й до появи ізраїльського народу! І нам, українцям, є чим пишатись. Тільки для цього треба знати свою історію краще, ніж чужу!

Більшість з того, що ми знаєм про християнство - це дозовані уривки у вигляді книги для “дитячого” розуміння. Візьми ж на себе труд і спробуй почитати цю “книгу книг”. А щоб тобі було легше орієнтуватись у цій важкій для розуміння книзі - пропонуємо її таємний план. Зауважимо ще: такий план оприлюднюється вперше! І маленька порада - якщо під час читання цієї книги ти будеш змінювати слова “Бог”, “Господь” - на “таємна влада”, а слова “посланці”, “пророки” - на “таємні посланці”, то тобі буде набагато легше читати цю книгу, стане зрозумілішим її підтекст. Успіхів тобі у розумінні цієї книги, а ще більше - свого місця на Землі, що гордо зветься УКРАЇНА.

 

Таємний план БІБЛІЇ - дороговказу синам Ізраїлю

 

I. Вступ. Загальна характеристика Бога-рабовласника(Книга Буття, 1-3)

2. Директива, як поводитись іудею (невеликій групі) в чужій країні.

2.1. Виживання (Книга Буття, 4-15)

2.2. Збереження юдейської раси (Книга Буття, 16-38)

2.3. Як досягти успіхів і багатства (Книга Буття, 39-50)

3. Директива, як поводитись великій групі юдеїв (народу) в чужій країні.

3.1. Сценарій проведення провокацій (Книга Вихід, 1-10)

3.2. Сценарій грабунку інших народів (Книга Вихід, 11-13)

3.3. Вихід з пограбованої країни (Книга Вихід, 14-17)

3.4. Як готувати юдейський народ у новому місці і очищення землі “обітованої” (Книга Вихід, 18-40)

4. Директива як будувати Ізраїль

4.1. Будування синагоги (церкви) і суду (Левит, 1-27)

4.2. Будування війська (Числа, 1-12)

4.3. Проведення військових акцій, будування Ізраїлю (Числа, 13-36)

5. Директива як будувати імперію.

5.1. Сценарій нав’язування своєї релігії - хто не з нами, той проти нас (Книга Суддів, 1-12)

5.2. Створення легенд про велику силу і розум іудеїв (Книга Суддів, 13-16)

5.3. Вибір країни, де не чекають нападу і захват її (Книга Суддів, 17-18)

5.4. Кожного єврея треба тримати в узді, і якщо він зрозумів це - то можна його пробачити (Книга Суддів, 19-21)

5.5. Підготовка жінок інших народів для потреб синів ізраїлевих (Книга Рут)

5.6. Устрій церкви в довколишньому світі (Перша книга Самуїлова, 1-7)

5.7. Устрій верхніх ешелонів влади в Ізраїлі. Таємна влада вища за світську (Перша книга Самуїлова, 8-31; Друга книга Самуїлова; Перша книга царів; Друга книга Царів; Перша книга хронік; Друга книга хронік; Книга Ездри; Книга Неемії; Книга Естер)

6. Вірші про Бога Ієгову ( Книга Йова, Книга Псалмів)

7. Міркування про життя (Книга Приповістей Соломонових, Книга Евклезіастова)

8. Вірші про кохання (Пісня над піснями)

9. Вищість Бога (таємної влади) над людиною (Книги пророків Ісаї, Єремії, Езекіїля, Даніїла, Осії, Амоса, Михея, Наума, Софонії, Захарії).

10. Пропоновані ідеологічні засади будівництва церков, детальна розробка п.5 цього плану (Новий Завіт)

 

Якщо ти принаймні задумався над викладеним, то просимо також врахувати, що ми не бажаємо зла юдеям, не збираємось дискутувати погана чи добра їх Віра. Ми просто хочемо, аби ти задумався, чому так настирно різноманітні проповідники з усіх материків світу (включаючи Африку) нав’язують цей світогляд, цю книгу нашому народу. Задумайся, на чиї кошти пропагується і нав’язується це вчення шляхом численних теле- та радіопередач, здійснюється розповсюдження різноманітної літератури. Хто фінансує діяльність різних численних щонедільних шкіл, масові обходи помешкань громадян, агітацію в людних місцях? Якби цю роботу провадили люди за своїми переконаннями - можна було б ще про щось сперечатися. Але ж ці “ентузіасти”, які, як правило, навіть не володіють українською мовою, працюють за гроші. Хто і для чого оплачує все це? Невже забуваємо, що дармовий сир лише в пастці.

Український народ має прадавню історію. Так, зокрема, літопису Кам’яної Могили близько 14000 років. Для порівняння зауважимо, що всесвітньовідома єгипетська піраміда Хеопса збудована лише 4800 років тому, тобто втричі молодша. А юдеї, коли “виходили” з Єгипту, ще ж і Біблії не мали. В цей час на Нашій Землі вже була розроблена, відпрацьована і впроваджена ВОЛХВАМИ Ідея Спасительства. А до народження ж Ісуса Христоса ще мали пройти тисячоліття.

Що радимо натомість? Повернись обличчям до своєї КРАЇНИ, її прадавньої історії, культури, Віри. Читай “Велесову книгу”, “Послання оріян хазарам”, твори В.Даниленка, Чорткова, М.Чмихова, М.Брайчевського, Ю.Шилова, В.Чайлда, Г.Кларка, В.Патка, С.Пігота, Г.Ру, Г.Генкена, Г.Велса, І.Ліснера, Д.Брестера, Л.Паретті, В.Зіглінга та багатьох-багатьох інших, думка яких щодо ролі України в розвитку земної цивілізації не співпадає з позицією “нашої” офіційної науки (толочків та іже з ними) і ... думай. Ці твори старанно ігноруються, замовчуються та паплюжаться нинішніми “науковцями” від історії. І все виглядає не такою вже дрібничкою, як часом намагаються це пояснити владні люди -  колишні атеїсти, а нині ревні християни. Приклади композитора Сергія Степанюка, археолога Юрія Шилова та інших неспростовно свідчать, що сьогодні у нас людину переслідують лише за те, що її точка зору щодо  прадавньої історії України та Віри прадавніх українців не співпадає з християнською.

Але, попри все, тисячолітнє закляття ВОЛХВІВ минає! Правда пробуджує людей. ДУМАЙ, УКРАЇНЦЮ, ДУМАЙ!

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top