Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій
| Друк |

 

С.В.Бондар         

ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ТА СВІТОГЛЯД Ю. П. МИРОЛЮБОВА, ДОСЛІДНИКА УНІКАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ІЗ НАЙДАВНІШОЇ ІСТОРІЇ ДУХОВНОЇ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ                      

КИЇВ – 21125 (2004) - “Трійця”

 

Ця доповідь була виголошена на презентації “Фонду імені Юрія Петровича Миролюбова”, яка відбулася 23 січня 2003 року у Києві в приміщенні Будинку Вчителя. На презентації була присутня і виступила з привітанням вдова вченого – Галина Францівна Миролюбова. Саме завдяки її багатолітнім старанням, її подвижницькій праці було опубліковано 20 томів творів Ю.П.Миролюбова, саме їй і голові “Фонду імені Ю.П.Миролюбова” - Перегінцю Володимиру Макаровичу - завдячуємо поверненню світовій науці величезного наукового доробку великого сина українського народу - – його творчої спадщини. Сьогодні усі архіви Юрія Петровича Миролюбова повернулися на Україну і зберігаються у Фонді його імені. Величезне захоплення викликає його дружина - ця незламна духом жінка, її вірність ідеалам чоловіка і відданість справі. А її присвята до роботи “Матеріали до історії Украй-західних слов’ян” вражає своєю глибинною сутністю та реалістичною перспективою: “Я особливо щаслива тому, що написані Тобою книги потрапили на Твою улюблену Батьківщину, для якої вони були Тобою написані. Народ усе ще страждає, оскільки жахи минулих семидесяти років усе ще даються взнаки. Але люди вже можуть вільно висловлювати свої думки. Деякі з них уже написали мені, що в історії їх Батьківщини багато неправди і що без Тебе і Твоїх книг багато чого з історичного минулого Росії було би втрачено назавжди. Попри всі труднощі, що випали на твою долю, я не втратила віри в Тебе і Твій успіх – це моє щастя”. Це дійсно щастя, коли є такі вчені, коли є у них такі дружини!

Сподіваємося, що велична творча спадщина Юрія Петровича Миролюбова – незаперечний свідок його плідної, титанічної і звитяжної праці – займе почесне місце у скарбниці української і світової духовної культури, сприятиме поверненню історичної істини на Українську Землю. А його наукові розвідки в царині історії, етнографії, усної народної творчості, релігійних вірувань, національного духу і моралі , які несуть в собі фундаментальні гуманітарні знання на рівні концептуальних здобутків європейської науки, слугуватимуть добрим підгрунтям для сучасних досліджень. І це буде найкращим виявом ушанування його світлої пам’яті.

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top