Home You are here:
Минулий місяць Червень 2019 Наступний місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Незабаром...

Нема подій
| Друк |

РЕЧНИК РІДНОВІРА.  

К: Трійця, 2003. -   164 с.

"Речник рідновіра" стверджує, що найголовнішою, а, може, і єдиною умовою відродження духовності українського народу є необхідність повернення із забуття прадавніх ЗВИЧАЇВ, Свят, Мови та Обрядів Наших Предків — неперевершеного свідчення їхнього світлого та миролюбного хліборобського СВІТОГЛЯДУ — невмирущих СВЯТИНЬ українців. Не менш важливим є повернення дійсної, не перекрученої історії народу, зафіксованої і збереженої у археологічних Пам'ятках-Святинях — Поховальних Курганах-Могилах, які донесли до нас, зокрема, у вигляді міфоритуалів первні розвитку людини та способи освоєння нашими Пращурами межі між буттям і небуттям.

Тому головною метою цієї праці є спроба привернути увагу українців до своїх одвічних СВЯТИНЬ, їх значення для збереження окремішності і подальшого розвитку народу. Виокремлюючою ж рисою роботи є те, що всі елементи розглядались громадою "Трійця" під кутом зору зняття з них пізніших нашарувань і впливів чужорідних вірувань, релігій та ідеологій.

Формування направленості роботи відбувалося під впливом праць і творчих засад сучасних видатних дослідників нашого минулого — Шилова Юрія Олексійовича та Саннікової Любові Павлівни. Громада "Трійця" щиро вдячна Вам, вельмишановні наші Юрію Олексійовичу та Любове Павлівно, за Вашу допомогу у становленні світогляду і напрямів роботи громади, за Вашу титанічну та безкорисливу працю по відродженню ДУХОВНИХ СВЯТИНЬ УКРАЇНИ.

Громада "Трійця" щиро вдячна за моральну і матеріальну підтримку товариству оріїв "Перунова рать", завдяки якій виникла і реалізувалася ідея видання "Речника рідновіра".

Громада "Трійця" складає подяку усім особам, хто допомагав у розробці "Календаря рідновіра" та окремих "Речників рідновіра".

Робота "Речник рідновіра" розрахована на небайдужих українців, для яких дорогі СВЯТИНІ Пращурів наших, які відрізняють ЗВИЧАЙ від звички а Саваота від Бога тощо, які переймаються правдивою історією своєї країни.

 

Редакційна колегія:

Головний редактор           Добжанський Е.1.

Заступник редактора         Лукашук С.О.

Секретар                          Пархоменко М.Є.

Члени редколегії              Сергієнко О.М.,

                                                    Петров Г.О.,

                                                    Петровський В.1.,

                                                    Марчук О.Д.

 

Оформлення та комп'ютерна верстка Січкар П.М.

Коментарі
Додати новий Пошук
admin   |2011-03-07 14:26:10
Цікава книга!
Вогнедар   |2011-12-25 02:18:48
Дуже цікаво! Рекомендую!
Залишити коментар
Ім’я:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь ласка, введіть перевірочний код, що Ви бачите на картинці.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Top